Haberler


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /potiad/administrator/components/com_sppagebuilder/helpers/sppagebuilder.php on line 156
Gündem

DAHA UZUN SÜRELİ KİLİTLENME BİRÇOK PERAKENDECİNİN İFLASINA NEDEN OLACAK

Image

DAHA UZUN SÜRELİ KİLİTLENME BİRÇOK PERAKENDECİNİN İFLASINA NEDEN OLACAK

Daha uzun süreli bir kilitlenme, sektör, mağaza ve alışveriş merkezi kapanmalarının geliri tahrip eden etkilerinden sarsıldığı için perakende sektöründe bir iflas dalgasına neden olabilir.

Rzeczpospolita gazetesi "Yalnızca Kasım ayında ticarete konulan limitler, endüstri için yaklaşık 8 milyar PLN (1.8 milyar EUR) ciro kaybı anlamına gelir ve kilitlenmenin Aralık ayına uzatılması, 12 milyar PLN (2.7 milyar EUR) tutarında ilave bir ciro kaybı ile sonuçlanabilir."şeklinde yazdı.

Gazete ayrıca Kasım ayının yılın en önemli tatil sezonunun başlangıcı olması ve Aralık satışlarının bir çeyreğin tamamına eşit olabileceği için durumun "daha da kötüye gideceğini" belirtti.

Polonya Ticaret Tesisleri ve Ortakları İşverenler Birliği ve Polonya Ticaret ve Hizmetler İşverenleri Birliği, 29 Kasım'dan sonra perakende merkezlerinin daha büyük ölçekte faaliyet göstermesine izin vermek için hükümete başvurdu.
potiad_logo3.png
A ul. Nadrzeczna 7A, Jabłonowo
05-552  / Wólka Kosowska / Warsawa
E potiad@potiad.orgM +48 883 34 87 57

Bizi takip edin!

Abone Olun!

Düzenli güncellemeler için haber bültenimize abone olun veya bizimle iletişime geçin.

Copyright © 2022 POTIAD.

Design By Fabryka Emocji

Search

+48 883 348 757ul. Nadrzeczna 7A, Jabłonowo, 05-552 / Wólka Kosowska / Warsawa