Haberler


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /potiad/administrator/components/com_sppagebuilder/helpers/sppagebuilder.php on line 156
Gündem

POLONYA MODA SEKTÖRÜ DİJİTALLEŞİYOR

Image

POLONYA MODA SEKTÖRÜ DİJİTALLEŞİYOR

Bir gazetenin bildirdiğine göre, Polonya moda endüstrisi, Covid-19 salgınının çevrimiçi değişim işinin bir sonucu olarak teknolojiye daha fazla yatırım yaparak diğer iş sektörlerini yansıtıyor.

Puls Biznesu gazetesine göre, Gemius Polska'nın araştırması internet kullanıcılarının yüzde 73'ünün internetten, çoğunun (yüzde 69) kıyafet ve aksesuar satın aldığını gösteriyor.

Bu eğilim, moda perakendecilerini teknolojiye yatırımı hızlandırmaya yöneltti.

Örneğin Polonyalı giyim perakendecisi LPP, 2016'dan beri teknolojiye 180 milyon PLN yatırım yaptı, ancak salgın başladığından beri şirketin artan çevrimiçi taleple başa çıkabilmesini sağlamak için 20 kurye şirketini entegre eden bir sistem başlattı.

Ayrıca müşterilerle iletişime yardımcı olmak için bir "sohbet robotu" geliştirdi.

BT'ye yapılan yatırım daha geniş bir eğilimi yansıtıyor. Hukuk firması CMS'ye göre Orta ve Doğu Avrupa'daki şirketlerin yüzde 45'i dijitalleşme projelerinin hayata geçirilmesini hızlandırdı ve yüzde 65'i dijitalleşmeyi öncelik haline getirdi.
potiad_logo3.png
A ul. Nadrzeczna 7A, Jabłonowo
05-552  / Wólka Kosowska / Warsawa
E potiad@potiad.orgM +48 883 34 87 57

Bizi takip edin!

Abone Olun!

Düzenli güncellemeler için haber bültenimize abone olun veya bizimle iletişime geçin.

Copyright © 2022 POTIAD.

Design By Fabryka Emocji

Search

+48 883 348 757ul. Nadrzeczna 7A, Jabłonowo, 05-552 / Wólka Kosowska / Warsawa