Üyelik Avantajları

• Network

Üyelerin fikir alışverişinde bulunabilmesi, iş ilişkileri ve profesyonel ağlarını geliştirebilmek için yurt içi ve yurt dışında geniş bir iletişim ağı sağlamaktadır.

 

• Komiteler

Üyelere pazardaki fırsatları değerlendirme, sektörel sorunları araştırma ve çözüm önerileri sunma, trendleri yakalama, iş ve yatırım konusunda görüşler sunmaktadır.

 

• Global Bağlantı

Dünya genelinde faaliyet gösteren 114 AmCham ile iletişim ve bilgi ağı sağlar. AmCham global ağı ile yakın temaslar ve bilgi alışverişi yoluyla TABA-AmCham üyelerine uluslararası ticaret ve yatırım konularında destek sunmaktadır.

 

• Ulusal ve Uluslararası Temsil

TABA-AmCham İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana şubelerinin yanı sıra ABD’de Washington, Chicago ve New York temsilcilikleri ile faaliyet göstermektedir. Global, bölgesel ve yerel iletişim ağından faydalanarak üyelere faaliyet alanlarına göre bağlantı sağlamaktadır.

 

• Üye Profili Araştırması

TABA-AmCham, öncelikli çalışma alanlarını belirlemek ve üyeler arası ticari ilişkileri arttırmak amacıyla Üye Profili Araştırması yapmaktadır.

 

• Bürokratik Yardım

TABA-AmCham, Türkiye ve ABD’de politik paydaşlarla sürekli temas halinde olur ve üyelerin haklarını iki ülkede de savunur. Amerikan iş çevreleri ile Türkiye’deki ABD Hükümet Temsilcileri arasında ilişki kurulmasına yardımcı olmaktadır.

 

• Etkinlik & Sponsorluk

Sosyal ve sektörel odaklı çeşitli etkinlikler düzenleyerek üyelerin bir araya gelmesini ve iletişim kurmalarını sağlar. Bu amaçlara yönelik olarak yurt içi ve yurt dışında çeşitli konularda toplantı, seminer, konferans ve organizasyonlar düzenlenmektedir. TABA-AmCham düzenlediği etkinliklerde üye şirketlere sponsorluk olanakları sunarak tanıtım, erişim ve iş hizmetlerine katkı sağlamaktadır.

 

• Danışmanlık

Üyelerin doğru iş kararları vermeleri için pazar bilgileri sunar. ABD’de ve AmCham’lerin olduğu diğer ülkelerdeki farklı pazarlarda yer almak isteyen firmalar için imkânlar sağlamaktadır.

 

• Sektör Çalışmaları & Rapor

Üyelerin beklentileri doğrultusunda hem Türkiye’de hem ABD’de yatırım projeleri belirlemek için sektörel çalışmalar yaparak araştırma raporları sunmaktadır.

Bizi takip edin!

potiad_logo3.png
A ul. Nowoberestecka B-16 02-204 / Varşova/ Polonya
E potiad@potiad.orgM +48 883 34 87 57

Abone Olun!

Düzenli güncellemeler için haber bültenimize abone olun veya bizimle iletişime geçin.

Copyright © 2024 POTIAD.

Design By Yüceltan Ebiri

Search