Üyelik Koşulları

Potiad'a Nasıl Üye Olunur?

1. Potiad Üyelik Formu'nun eksiksiz ve doğru olarak doldurulması

2. Doldurulan Üyelik Formunun Potiad'a ulaştırılması, Üyelik Formunun ilk sayfasında yer alan "Yetkili İmza"sı ile asıl kopyanın ve temsilcinin fotoğrafının Potiad'a iletilmesi gerekmektedir. Üyenin vesikalık fotoğraflarının ayrıca e-posta ile gönderilmesi ve çözünürlüklerinin en az 300 dpi olması rica olunur.

3. Eksiksiz olarak iletilen belgelerin Potiad Genel sekreterlik tarafından incelenmesi, Daha önce Potiad üyesi olup üyelik ücretlerini ödemedikleri için Potiad üyeliğinden çıkmış firmalar ancak eski borçlarını da öderlerse tekrar üyeliğe kabul edilebilirler..

4. Potiad Genel sekreterlik tarafından incelenen firma bilgilerinin, onaylanmak üzere Potiad Yönetim Kurulu gündemine alınması, Potiad Yönetim Kurulu olağan olarak aylık toplanmaktadır. Aday Üye'lerin asil üye olarak atanması, Yönetim Kurulu'nun onayı ile gerçekleşmektedir.

5. Potiad Yönetim Kurulu'nda görüşülen ve üyeliğe kabul edilen firmaya üye kabul bilgisinin Potiad Genel Sekreterlik tarafından iletilmesi, Potiad Yönetim Kurulu tarafından üyeliğe kabul edilen Tüzel veya Gerçek Kişilere "Üye kabul yazısı" gönderilir.

6. Yıllık olarak ödenmesi gereken Potiad üyelik ücretlerinin belirtilen banka hesaplarına ödenmesi, Potiad’a üye olabilmek için Tüzel veya gerçek kişilerin öncelikle Giriş bedelini ödemeleri zorunludur. Potiad yıllık üyelik aidatının kurum hesabına yatırılması gerekmektedir. Giriş ve Yıllık Aidat ödemesi ile üyelik işlemi tamamlanır.

7. Üyeliğe kabul olunan firma, üyelikten ayrılmak istediğini yazılı olarak Potiad’a iletmediği taktirde , üyeliği her mali yıl başında otomatik olarak yenilenir. Önemli Not: Doldurulan Form’ da yer alan firma bilgilerinde (temsilci, adres, telefon, faks, faaliyet alanı, v.b) bir değişiklik olması durumunda bu değişikliklerin üye tarafından Potiad’a 15 gün içerisinde bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde Potiad data-bankındaki bilgiler geçerli sayılacak ve Potiad bu konuda sorumlu tutulamayacaktır.

Bizi takip edin!

potiad_logo3.png
A ul. Nowoberestecka B-16 02-204 / Varşova/ Polonya
E potiad@potiad.orgM +48 883 34 87 57

Abone Olun!

Düzenli güncellemeler için haber bültenimize abone olun veya bizimle iletişime geçin.

Copyright © 2024 POTIAD.

Design By Yüceltan Ebiri

Search