Başkanın Mesajı

Önceki yıllarda 2 dönem Başkanlık ve son dönem yönetimde 3 yıl Başkan Yardımcısı olmak üzere 25 yıl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptığım Potiad’ta, 19 Ekim 2019 tarihi itibarıyla Başkanlık görevini Sabri Bekdaş Başkan’dan devralmış bulunuyorum. Merhum Cumhurbaşkanımız Sayın Süleymen Demirel’in onursal üyesi olduğu, Polonya’da ekonomik ilişkilerinde çok önemli bir misyon üstlenen Potiad’ta, geçmişten bugüne kadar görev yapan tüm Başkanlara, Yönetim Kurulu Üyelerine, Profesyonel Kadromuza, Üyelerimize teşekkürü bir borç biliyor, vefat edenlere Allah’tan rahmet diliyorum.

Potiad, 1997'de temelini attığı bir yapıyı, geçen yıllar içinde sürekli üstüne daha fazlasını ekleyerek büyüttü ve yaşatıyor. Türk ve Polonya işadamlarının Polonya pazarındaki deneyimleri, POTIAD üzerinden Türkiye'ye bir işaret fişeği, bir deniz feneri gibi ışık saçıyor.

Çeyrek asırlık bir dernek olma yolunda büyük aşamalar kaydederek, kumaştan turizme, gastronomiden inşaata pek çok alanda yatırımları olan, sürekli büyüyen ve gelişen üylerinin olduğu bir kuruma dönüştük. Ancak kendimizi bir aile şirketi olarak görüyoruz. Çünkü aile değerlerimizi hiç kaybetmedik, aksine hep geliştirdik. Sevgi, saygı, birlik, sadakat, dayanışma ve adalet gibi çok sağlam bağlarla ve üretmenin enerjisiyle birbirine kenetlenmiş büyük bir aileyiz. Yaptığı her işin odağına insanları koyan, geliştirdiği küresel bakış açısıyla dünya vatandaşı olmayı başarmış ekibimizle aynı değerlerin etrafında buluşuyor, ortak hayallerin peşinden koşucağımıza inanıuoruz. İlk günkü girişimci ruhumuzu kaybetmeden, işlerimizi yeni sektörlere genişletiyor, ülkemizi Polonya’da en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle çalışıcağımıza inanıyoruz.

Hiçbir başarının tesadüf olmadığına, ancak iyi bir ekip, kararlılıkla uygulanan iyi bir yönetim, doğru projeler ve azimli çalışmanın sonucunda başarıya ulaşılacağına inanıyoruz. Başarı kazanmak kadar onu sürdürülebilir kılmanın da önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Var olduğumuz her coğrafyada, örnek alınan markalara sahip olarak büyümeye ve ülkemizin değerini artırmaya devam edeceğiz.

Bizi takip edin!

potiad_logo3.png
A ul. Nowoberestecka B-16 02-204 / Varşova/ Polonya
E potiad@potiad.orgM +48 883 34 87 57

Abone Olun!

Düzenli güncellemeler için haber bültenimize abone olun veya bizimle iletişime geçin.

Copyright © 2024 POTIAD.

Design By Yüceltan Ebiri

Search